Wedstrijden en Uitslagen

Hieronder krijg je de wedstrijdkalender en de uitslag van ons eerste elftal.

SK TORHOUT | Eerste elftal

Alle thuiswedstrijden van ons eerste elftal worden gespeeld op het kunstgras van de velodroom.
De inkom gebeurt enkel via de Sint – Jozefstraat.

DatumTijdThuisUitUitslag
03.09.201715:00SK TORHOUTVK ZERKEGEM1 - 3
10.09.201714:30K. VV OOSTDUINKERKE BSK TORHOUT0 - 7
17.09.201715:00SC LOMBARDSIJDESK TORHOUT0 - 3
24.09.201715:00SK TORHOUTK. DOSKO BEVEREN B5 - 1
01.10.201715:00K. VV AARTRIJKESK TORHOUT3 - 4
08.10.201715:00SK TORHOUTK. FC SINT-JORIS SP.0 - 1  
15.10.201715:00GL RUISELEDESK TORHOUT0 - 1  
22.10.201715:00SK TORHOUTE. BRUGGE7 - 0
29.10.201715:00K. SK WENDUINESK TORHOUT2 - 6 
04.11.201719:30SK TORHOUTK. SK STEENBRUGGE B11 - 0
12.11.201714:30HO OEDELEMSK TORHOUT2 - 3
19.11.201715:00SK TORHOUTVK DUDZELE2 - 1 
26.11.201714:30VVC BEERNEM BSK TORHOUT0 - 2
03.12.201715:00SK TORHOUTFC DOOMKERKE3 -  2
10.12.201714:30SKD HERTSBERGESK TORHOUT  -  
17.12.201715:00VK ZERKEGEMSK TORHOUT1 - 5
07.01.201815:00SK TORHOUTK. VV OOSTDUINKERKE B5 - 0 (FT)  
13.01.201820:00SK TORHOUTSC LOMBARDSIJDE2 - 0 
20.01.201819:00K. DOSKO BEVEREN BSK TORHOUT1 - 3
28.01.201815:00SK TORHOUTK. VV AARTRIJKE2 - 3  
04.02.201815:00K. FC SINT-JORIS SP.SK TORHOUT2 - 3
10.02.201819:30SK TORHOUTGL RUISELEDE4 - 0
18.02.201815:00E. BRUGGESK TORHOUT2 - 5  
25.02.201815:00SK TORHOUTK. SK WENDUINE6 - 0  
03.03.201819:30K. SK STEENBRUGGE BSK TORHOUT0  -  3
11.03.201815:00SKD HERTSBERGESK TORHOUT
18.03.201815:00SK TORHOUTHO OEDELEM  -  
24.03.201819:30VK DUDZELESK TORHOUT  -  
08.04.201815:00SK TORHOUTVVC BEERNEM B  -  
15.04.201815:00FC DOOMKERKESK TORHOUT  -  
22.04.201815:00SK TORHOUTSKD HERTSBERGE  -  
PlaatsClubnaamMWGVPtn
1SK TORHOUT22200260
2FC DOOMKERKE23153548
3SC LOMBARDSIJDE22152547
4HO OEDELEM22144446
5SKD HERTSBERGE23126542
6VK DUDZELE23106736
7K. FC SINT-JORIS SP.22104834
8VK ZERKEGEM24951032
9K. VV AARTRIJKE2294931
10K. DOSKO BEVEREN B22741125
11VVC BEERNEM B23581023
12GL RUISELEDE22461218
13K. SK WENDUINE22441416
14K. SK STEENBRUGGE B22311810
15E. BRUGGE2213186
16K. VV OOSTDUINKERKE B00000

Reageren is niet mogelijk